Mynet Hareketli Grafik Tasarımcısı Arıyor

1999 yılında kurulan Mynet, o günden bugüne Türk internet kullanıcısının en çok tercih ettiği markalardan biri olmuştur. Türkiye’de birçok ilki gerçekleştiren öncü bir internet devi olarak pazarın gelişmesine büyük katkılar sağlamaya devam ediyor.


  
20’nin üzerinde içerik servisi bulunan Mynet; haberden videoya, eğlenceden eğitime farklı içerik ve uygulamalarla kullanıcıların taleplerini karşılıyor. 

 

Kullanıcıların tercih ettiği tüm cihaz ve platformlarda kaliteli içeriği doğru kullanıcıyla buluşturmayı amaçlıyor. Mobil uygulamalar, mobil web ve sosyal platformlar ile önemli başarılara imza atıyor. 

 

Sosyal platformlarda 7 milyonun üzerinde aktif takipçisi bulunan Mynet, bu platformlarda ayda 34 milyonun üzerinde gerçek kullanıcıya erişiyor. 100 milyonun üzerinde orijinal video izlettiriyor.


Bu bir reklamdır

GENEL NİTELİKLER

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Minimum 3 yıl grafik tasarım tecrübesi olan,
After Effects ve Premiere Pro programlarını iyi derecede kullanabilen,
Photoshop ve Illustrator programlarında bilgi sahibi,
Video prodüksiyon konusunda tecrübeli,
Tasarım ve çizim bilgisine sahip,
2D motion graphics videolar hazırlamayı seven,
Yeni teknolojileri yakından takip eden,


İŞ TANIMI

Vidobu Ekibi’mizde proje gereksinimleri ve talepleri doğrultusunda; tasarım, çizim, storyboard çalışmalarının yapılması, teknik planlama ve ağırlıklı olarak 2D animasyon ile motion graphics videoların hazırlanması konularında görev almak üzere en az 3 yıl deneyimli genç profesyoneller arıyoruz.

 

NASIL BAŞVURURUM?

Mynet'in başvuru şartları ve detayların yer aldığı ilanına kariyer.net üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

 


Yeni Yorum Gönder


Köşe Yazarları