Beşiktaş'ın Logosu Değişti Sosyal Medya Yıkıldı

Olaylı geçen Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinin ardından açıklanan cezalarla TFF'nin Beşiktaş'ı koruduğunu düşünen Fenerbahçe taraftarları yeni logoyu sosyal medyadan paylaştı.

 

Beşiktaş'ın yeni logosu sosyal medyada büyük ilgi gördü. Fenerbahçe taraftarı 12 Numara'nın profiline koyduğu logo hem alay konusu oldu hem de binlerce Beşiktaş taraftarının '#yeniprofilresmi' etiketiyle takipleşmesini sağladı.

 

Olaylı geçen Beşiktaş - Fenerbahçe maçı sonrası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Tosic'e 4 maç ceza verdi. Fenerbahçe taraftarlarını kızdıran bu cezanın ardından, TFF'nin Beşiktaş'ı koruduğu iddiaları ortaya atıldı. Sarı Lacivertli taraftarlar tepkilerini Beşiktaş'ın logosunu değiştirerek gösterdi.


Bu bir reklamdır

12 Numara tarafından yapılan Beşiktaş'ın yeni logosu, Beşiktaşlılar tarafından alay konusu oldu. Ancak bir süre sonra tüm Beşiktaş taraftarları Twitter profil resmi olarak bu logoyu kullanmaya başladı. #yeniprofilresmi hashtagi'yle yapılan paylaşımlarda ReTweet ve Beğeni çağrıları yapılırken, binlerce Beşiktaşlı birbirini takip ederek, takıma destek mesajları verdi. Öte yandan Fenerbahçe taraftarları Beşiktaş'ın 'yeni logosu'nu takipçileri ile paylaştı.

 


Yeni Yorum Gönder


Köşe Yazarları