Vektörel 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Görselleri

Cumhuriyet Bayramı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 29 Ekim 1923'te Cumhuriyet yönetimi ilan etmesi anısına her yıl 29 Ekim günü Türkiye Cumhuriyeti'nde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde kutlanan millî bayramdır.

 

 

Cumhuriyet Bayramı'nın kutlandığı ülkelerde 28 Ekim öğleden sonra ve 29 Ekim tam gün olmak üzere bir buçuk gün resmî tatil ilan edilir. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında stadyumlarda şenlikler yapılır, akşam ise geleneksel olarak fener alayları düzenlenmektedir.

 

 

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, cumhuriyetin onuncu yılı kutlamalarının yapıldığı 29 Ekim 1933 tarihinde verdiği 10. Yıl Nutku'nda, bu günü en büyük bayram olarak nitelendirmiştir.

 


Bu bir reklamdır

 

Bu yıl cumhuriyetin ilanının yani Türkiye Cumhuriyeti'nin 91. Kuruluş Yılı... Biz de VektorelCizim.net ekibi olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Türk Bayrağı ve Mustafa Kemal Atatürk görsellerini tek bir sayfada bir araya getirerek daha kolay ulaşmanızı sağlamayı amaç edindik.

 

Tadını çıkarın...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Yeni Yorum Gönder

serdar çelik
adamın dibisiniz
EMEĞİNİZE SAĞLIK ARKADAŞLAR
Muhteşem
ertu ciftci
Ellerinize sağlık arkadaşlar, çalışmalarınız çok güzel olmuş.
soner

Ellerinize sağlık gayet şık çizimler...

muzaffer

bizlere gerçekten çok yardımcı oluyorsunuz.Ne kadar teşekkür etsek azdır.Sizdn ricam yasin suresinin tamamını vektörel olarak koymanız veya göndermenizdir.Şimdidn teşekkürler.Burcu reklamdan muzaffer


Köşe Yazarları