Atatürk ve Erdoğan İmza ve Silüet Baskıları Yarışıyor

Dijital baskı ve araç giydirme işleri ile uğraşan firmalara gelen imza baskısı taleplerinde son dönemde adeta patlama yaşanıyor.

 

T-shirt, şapka, kupa ya da kişisel eşyalarının üzerine imza baskısı yaptırmak isteyen kişilerin sayısının her geçen gün artış gösterdiği dile getiriliyor.

 

Yollarda araçlar üzerinde en çok görülen Mustafa Kemal Atatürk'ün imzası...

Araçlarının arka camları ve çeşitli bölgelerinde Türk Bayrağı ve Mustafa Kemal Atatürk'ün özlü sözlerinin yerini gelişen teknolojiyle birlikte Atatürk silüetleri ve Atatürk'ün imzası aldı.

 


Bu bir reklamdır

 

 

 

 

 

 

 

 

Mustafa Kemal Atatürk'ün vektörel imzasını indirmek için tıklayınız.

 

Atatürk'ten sonra en büyük talep Recep Tayyip Erdoğan imzasına...

Trafikte araçların özellikle arka camlarında son dönemde sık sık görmeye alıştığımız Mustafa Kemal Atatürk imzalarına ve silüetlerine yeni bir akım olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın imzası ve silüeti en çok rağbet gören ikinci bir akım olarak karşımıza çıkıyor.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vektörel imzasını indirmek için tıklayınız.

 

 

 

 

 

VektorelCizim.net'te en çok indirilen Recep Tayyip Erdoğan imzası...

Bu içeriğin hazırlandığı dakikalarda VektorelCizim.net üzerinde yer alan Kemal Atatürk, Gazi Mustafa Kemal ve Recep Tayyip Erdoğan imzaları arasında en çok indirilen Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası oldu. Kemal Atatürk imzası 1960, Gazi Mustafa Kemal imzası 1339, Recep Tayyip Erdoğan imzası ise 2339 kez indirildi.

 

 

 

 

 

 

 


Yeni Yorum Gönder

Konu da içerik de çok güzel olmuş yapanın ellerine sağlık, sonuçta bu iki insan bu ülke için çok önemli yerleri var.
Siber
Hasan isimli kullanıcı yorumun hakaret içerikli ve etiketlendi
BU SİLÜETİ ÇALIŞMANIZI ŞAHSIM OLARAK TASVİP ETMİYORUM ,TC.ZEMİNİN NE KADAR KAYGAN OLDUĞUNU SANIRIM BİZLERDEN DAHA ALGILAYIP,GÖZLEMLİYORSUNUZDUR SANIRIM.., BU TÜR ÇALIŞMALARINIZ DA KATILIMCILARIM BİLGİ,EĞİTİM VE KÜLTÜR YAPILARINI SANIRIM ANALİZ EDEMEDİĞİNİZİ DÜŞÜNÜYORUM..! HER ZAMAN RAKAMLARIN ARKASINA SIĞINARAK SONUÇLARIN BAŞARILI OLDUĞU İFADE EDİLEMEZ..! " KOYUN SÜRÜLERİDE BİR ÇOBANININ ARKASINDAN GİTTİĞİNİ.., " KOYUN SÜRÜLERİNİDE KORUMAK İÇİN de " KÖPEKLERİN " ÇOBAN & SÜRÜ İLE HAREKET ETTİĞİNİ..! HATIRLATMA GEREĞİNİ İHTİYAÇ DUYDUM ... LÜTFEN BU MEMLEKETİN İNSANLARININ AYRIŞTIRILMIŞ VEYA O ZİHNİYETTEDİ İNSANLARIN " KOVALARINI SU TAŞMADAN VAZ GEÇMENİZİ ÖNERİRİM... AİLELERİNİZİ, ÇOÇUKLARINIZI, TORUNLARINIZIN... GELECEĞİNİ DÜŞÜNEREK ÇALIŞMALARINIZI SÜRDÜRMENİZİ İSTİRHAM EDİYORUM... Hasan
selin
her yer ERDOĞAN

Köşe Yazarları