Mefkûre Kolejleri

Dosya Kategorisi :
Logo , PNG ,
İndirilme :
249
Dosya Şifresi :
www.vektorelcizim.net'Geçmişimizden aldığımız güçle geleceğinizi kuruyoruz' sloganıyla anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine eğitim veren Mefkûre Kolejleri vektörel logosunu ücretsiz, üyeliksiz indirebilirsiniz.

 

1995 yılında Mefkûre Dershanesi ile Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde eğitim camiasına adım atan Mefkûre Eğitim Kurumları 2004 yılına kadar iki şubesiyle hizmet vermiş 2004’den itibaren Sakarya ve Kocaeli’nin muhtelif ilçelerinde olmak üzere şube sayısını 8’e çıkararak eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürmüştür.
 


Geçmişe dayanan kurumsal yapısını, oluşturduğu güveni, eğitim- öğretimdeki  bilgi birikimi ve tecrübesini 2012-2013 yılında Özel Okula taşımak için yoğun bir çalışma içine giren kurum, Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bölgenin en kapsamlı en modern Özel Mefkûre Anaokulu ’nu açtı. Hemen arkasından Sakarya Erenler ilçesinde Özel Mefkûre Koleji(ilkokul-ortaokul) ile eğitim öğretime büyük katkısı devam etti.
 
 
Mefkûre Eğitim Kurumları birincil önceliğini web sitesinde şöyle tanımlamaktadır;  "çocuklarımıza yaptığımız yatırımdır. Bu amaçla kendisi ve çevresi ile uyumlu, ailesine ve toplumuna faydalı, güzel ahlaklı bireyler olarak yetişmesini sağlamaktır." Mefkûre Eğitim Kurumlarının amacı; "çocuklarımızın yetenek ve kabiliyetlerini ortaya çıkaran, kendisini ifade eden, özgüveni yüksek, olaylar ve durumlar karşısında yorumlar yapan, yaşadığı toplumun sorunlarına duyarlı analitik düşünen, dünya da olup bitenden haberdar, teknolojiyi etkin kullanan bilinçli nesiller yetiştirmektir."


Yeni Yorum Gönder


Köşe Yazarları