219 Adet Ödüllü DEFSAD Forum Çamlık 1.Uluslararası Fotoğraf Yarışması

Forum Çamlık DEFSAD’la birlikte fotoğraf yarışması düzenliyor. Denizli'nin yaşam merkezi Forum Çamlık'ın Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği (DEFSAD) iş birliği ile düzenleyeceği “DEFSAD Forum Çamlık 1. Uluslararası Fotoğraf Yarışması” başlıyor.

 

 

 


Bu bir reklamdır

 

Fotoğraf sanatında Denizli'yi uluslararası düzeyde temsil etmeyi ve tüm fotoğraf severleri buluşturmayı amaçlayan yarışmaya başvurular 11 Ocak 2017 tarihine kadar yapılabilecek.


Denizli'nin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Çamlık, fotoğraf severleri düzenleyeceği DEFSAD Forum Çamlık 1.Uluslararası Fotoğraf Yarışması'nda ağırlamaya hazırlanıyor. Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği (DEFSAD) ve Forum Çamlık işbirliği ile Denizli'de ilk defa düzenlenecek olan yarışmada fotoğraf sanatında Denizli'nin uluslararası düzeyde temsil edilmesi ve tüm fotoğraf severlerin buluşması amaçlanıyor.

 

Toplamda 219 ödül

Yarışma, uluslararası düzeyde Uluslararası Fotoğraf Federasyonu (FIAP), GPU, IAAP ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) sertifikasyonlarına sahip olacak. İkisi baskı ve dördü dijital olmak üzere 6 kategoriden oluşacak yarışmada toplamda 219 adet ödül verilecek. Makedonya'dan Vladimir Jovanovski ve Türkiye'den Hulki Muradi ve Burak Şenbak'ın jüri üyeliğini yapacağı yarışma bünyesinde ayrıca bir adet Instagram yarışması yapılacak.

Ödül alan başarılı fotoğraflar yarışma sonunda Forum Çamlık'ta ve DEFSAD etkinliklerinde sergilenecek. Dünyanın dört bir yanından birçok fotoğrafçının en iyi fotoğrafları ile katılacağı yarışma, 11 Ocak 2017 tarihine kadar katılımları kabul edecek. Yarışma hakkında detaylı bilgi almak isteyenler http://contest.defsad.org/ adresini ziyaret edilebilir.


Yeni Yorum Gönder


Köşe Yazarları