Türkiye Gençlik Vakfı, TÜGVA

Dosya Kategorisi :
EPS , Logo , Ai , CDR , PNG ,
İndirilme :
1418
Dosya Şifresi :
www.vektorelcizim.net

 

Vektörel Türkiye Gençlik Vakfı TÜGVA logo görselini ücretsiz, üyeliksiz indirebilirsiniz.

 

Türkiye Gençlik Vakfı kısa adıyla TÜGVA, İstanbul merkezli gençlik ve öğrenci vakfıdır. Yeni Nesil Gençlik Vakfı sloganını kullanan TÜGVA kendisini şöyle tanımlıyor:

TÜGVA Türkiye Gençlik Vakfı, dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş yeni nesil bir gençlik vakfıdır.
 

Misyonu
Gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, kültürel birikime önem veren, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlamak.

Vizyonu
Medeniyetimizi yeniden ihya ve inşa edecek nesilleri yetiştiren bir vakıf olmak.

Yeni Nesil Vakıfcılık
Yeni nesil gencin enerjisi, hızı ve dinamizmi ile iyilik odaklı işler yapan, deneyimini paylaşan ve yaşatan anlayışa sahip vakıfçılık modelidir.

 

DEĞERLERİ

ADALET
Toplumsal huzuru alt üst eden problemleri çözmek adına, her şeyi ait olduğu doğru konuma eriştirmeyi ve sosyal uyumla dengeyi sağlamayı hedefleyen bir adalet anlayışına sahip olmak.


BİRLİK
Sevgi ve saygı anlayışına bağlı kalarak, gönüllülük ve sorumluluk duygusu içinde bir arada bulunmanın değerini ortaya çıkaran bir birliktelik bilincine sahip olmak.


İYİLİK
Zorbalaşan sistemlere ve kötülüklere karşı durarak, erdemli bir toplumun oluşumu için sosyal dayanışmaya katkı sunan iyiliklerin peşinde olmak.


AHLAK
İnsanın varlık düzeniyle ahenk içinde olarak, vicdanının sesiyle yaşayan ve dünyayı erdemli bir yaklaşımla okuyan bir ahlak sahibi olmak.


Yeni Yorum Gönder


Köşe Yazarları