Su Uyur Sosyal Medya Uyumaz!


Sosyal medyada kendini pazarlamayı bilene popülarite promosyon!

Hızlı ve kolay erişebilir bu dünyanın geleneksel medyayı gölgede bırakır cinsten bir tutum sergilemesi de gözlerden kaçmıyor. Peki ya geleneksel medya bu dünyanın neresinde?

Önceden arkadaşlık/iş olarak kullanılan sosyal medya günümüzde daha farklı konumda yer alıyor. Deyim yerindeyse markaların ve insanların kalbi burada atıyor. Önemli haberleri bile ilk Twitter, Facebook aracılığıyla öğrenmekteyiz. Köşe yazarları ve haberciler bile uzun uzun haberler yazmak yerine Twitter’da iki cümlelik haberler duyuruyorlar.

Şimdi de insanlar sosyal medya da markalaşma yarışına koyuldular, herkes kendi reklamını yapmaya başladı e iyi olan kazansın! Yalnız o iş o kadar da kolay olmayabilir. İki üç dakikalık videolar dolanıyor ortalıkta, yapmayııın bunun modası geçti, insanların vakti kısıtlı o kadar zaman ayıramazlar seni tanımak için...

Peki ya sosyal medya bu kadar popüler olurken geleneksel medyaya ne oldu? Her şey elinizin altında, tek bir tıkla aradığın her şey senin böyle bir dünyaya kim hayır diyebilir ki?

Ama unutma; sen unutsan bile Google asla unutmaz. Su uyur sosyal medya uyumaz.

Yeni Yorum Gönder

Birgül
harika

Köşe Yazarları