Merzifon Belediyesi Ödüllü Fotoğraf Yarışması

Merzifon Belediyesi tarafından düzenlenen fotoğraf yarışması son katılım tarihi 23 Haziran 2017’dir. Yarışma konusu “Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir Merzifon’da Tarih ve Yaşam” olarak belirlenmiştir.

 

 


Bu bir reklamdır

 

 

Yarışma; Merzifon’un doğal güzelliklerini, tarihi ve kültürel değerlerini geniş kitlelere ulaştırmak, bölgenin turizm potansiyeli hakkında farkındalık oluşturmak, ilçenin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla Merzifon’un tarihsel ve kültürel zenginlikleri ile birey ve toplum yaşamlarından kesitleri ön plana çıkaracak fotoğrafları konu almaktadır.

 

Fotoğraf sanatı aracılığı ile T.C. Merzifon Belediyesi sınırları içerisinde tarihi yapılar, doğal güzellikler, bölgeye ait kültürel öğeler ve mahallelerdeki sosyal hayatı belgeleyerek; kentimizin tanınmasını sağlamak, kente ait görsel bellek ve Merzifon’un tanıtılması için arşiv oluşturmak, ayrıca bu etkinlik aracılığıyla Türk Fotoğraf Sanatı ve fotoğraf sanatçılarının gelişimine katkıda bulunmak, amaçlanmaktadır.

 

Ödüller:

Birincilik – 2000 TL
İkincilik – 1500 TL
Üçüncülük – 1000 TL
Mansiyon (1 adet) – 500 TL
Sergileme (En fazla 20 adet) – 100 TL
(Ödül ve sergileme bedelleri net sayılardır.)

Fotoğraf yarışmasına katılmak ve detaylı bilgi almak için TFSF internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Yeni Yorum Gönder


Köşe Yazarları