İyi Parti

Dosya Kategorisi :
EPS , Logo , Ai , SVG , CDR , PNG ,
İndirilme :
16125
Dosya Şifresi :
www.vektorelcizim.net

 

 

 

 

 

 


Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) ile geçen yıl ihraç edilen Meral Akşener'in genel başkanlığında 25 Ekim'de Ankara'da kurulan İYİ PARTİ vektörel logosunu Ai, EPS, PDF ve PNG formatlarında yatay, dikey, mavi zeminli, sloganlı ve slogansız olarak ücretsiz, üyeliksiz indirebilirsiniz.


Meral Akşener öncülüğünde kurulan partinin isminin (İYİ) Oğuzların 24 boyundan biri olan Kayı Boyu'nun bayrağının esin alınmasıyla ortaya çıktığı belirtiliyor. Kayı boyu, Oğuz Kağan Destanı'na göre Oğuzların 24 boyundan biri olarak biliniyor.

 

Meral Akşener ve ekibinin İçişleri Bakanlığı'na kuruluş başvurusu yaptığı İyi Parti'nin kullandığı slogan ve logosu, tartışmalara yol açtı. İyi Parti'nin kullandığı slogan ve logonun, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in seçim döneminde ve başkan seçildikten sonra da kullanmaya devam ettiği logo ve sloganla benzerliği de dikkat çekti.


Yeni Yorum Gönder

Adnan
Teşekkürler .. Ellerinize sağlık
Antalya'mızın en güzel Belediye Başkanımız Menderes Türel Başkanımızın logosunu kullandığı için bu kadar düşen bir siyasetçi görmedim.. Menderes Başkanımızın başarılarını kıskanan bu kadını, kınıyorum..

Köşe Yazarları