Biz Milletiz Türkiye'yi Darbeyi Teröre Yedirmeyiz

Dosya Kategorisi :
EPS , Ai , PNG ,
İndirilme :
2464
Dosya Şifresi :
www.vektorelcizim.net15 Temmuz darbe girişiminin ardından farklı görüşlerden milyonlarca vatandaş, 7 Temmuz Pazar günü Cumhurbaşkanı Erdoğan ve üç siyasi liderin kürsüye çıktığı Yenikapı’daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi’nde buluştu. Vatandaşlar Yenikapı’nın yanı sıra 81 ilde bayraklarla meydanları doldururken, iş dünyasının patronları başta olmak üzere sanat dünyasının ünlü isimleri de “darbeye karşı biriz” mesajı verdi.

 

15 Temmuz’un ardından Vuslat Doğan Sabancı, Ali Koç, Ferit Şahenk, Bülent Eczacıbaşı, Cem Hakko, Mustafa Süzer, Leyla Alaton ve Nilüfer Bulut’un da arasında olduğu iş dünyasının patronları FETÖ’nün darbe girişimine karşı kamera karşısına geçti.Biz Milletiz Türkiye’yi Darbeye, Teröre Yedirmeyiz mesajı veren videoda Tarkan, Hadise, Beyazıt Öztürk gibi sanatçıların yanı sıra gazeteciler ve siyasiler “darbeye karşı biriz” mesajı verdi.

 

Kamera karşısına geçen isimler arasında Acun Ilıcalı, Tarkan, Gülşen, Beyazıt Öztürk, Hadise, İlber Ortaylı ve daha birçok ünlü isim 'Biz Milletiz Türkiye'yi Darbeye Teröre Yedirmeyiz' mesajı verdi. Televizyon ekranlarında da yayınlanan video kısa sürede sosyal medyanın da ilgisini çekti.Biz Milletiz Türkiye'yi Darbeyi Teröre Yedirmeyiz, 15 Temmuz Darbe Girişimi, Vatan Savunması vektörel görsellerini ücretsiz, üyeliksiz indirebilirsiniz.


Yeni Yorum Gönder


Köşe Yazarları