Aygaz Web Sitesini Değiştirdi!

Aygaz 2014 yılına yeni web sitesiyle merhaba dedi.

 

Aygaz’ın yeni web sitesi, mobil cihazlar dâhil her türlü cihazda sorunsuz görüntülenebiliyor.

 

Yeni site mobil cihazlar için özel bir yazılım gereksinimini ortadan kaldırıyor, tüm cihazlarda boyutu otomatik olarak algılayıp sayfanın ekran sınırları içinde olabilecek görüntülenmesini sağlıyor.

 

Aygaz’ın tüpgaz, otogaz, dökmegaz, doğal gaz ürünleri ve cihazlarıyla ilgili detaylı bilgilerin bulunduğu yeni web sitesinde, tüketicilere online satış ve sipariş imkanı da sunuluyor.

 

“Parallax” konseptine bağlı olarak, görüntülendiği cihaza göre kendini ayarlayabilecek şekilde Pure New Media tarafından tasarlanan Aygaz’ın yeni web sitesi, yüksek kalitede görselleriyle her ürün gurubunu kullanıcılara sunuyor.


Bu bir reklamdır

 

Aygaz Eski Web Sitesi

 

Türkiye'nin Yükselen Enerjisi sloganıyla hazırlanan Aygaz'ın yeni web sitesinin tasarımı oldukça başarılı bir çalışma olarak beğeniye sunulmuş. Aygaz, sadeliği ve şıklığı gözardı etmeden tam ekran bir tasarımla karşımıza çıktı.

 

Parallax tekniğinin kullanılmasının ise tasarıma ayrı bir şıklık kattığı aşikar...

 

Nedir bu Parallax tekniği diyenler için kısaca özetleyelim:

Web tasarım konseptlerinde parallax scroll tekniği kullanmak son yıllarda oldukça popüler olmuştur. Sorunsuz bir şekilde çalıştığı siteler ziyaretçiler için mükemmel ve keyifli bir deneyim olmaktadır ancak düzgün çalışmadığı web sitelerinde her yerde gezinen bir çok element ve tam bir karmaşa söz konusudur.

 

Son olarak bir de eleştirisi var VektorelCizim.net ekibinin...

Tasarım ve konsept olarak oturmuş şık bir konsept hazırlanmış fakat site genelinde özellikle de macintosh ekranlarında görüntülendiğinde bir satürasyon sorunu göze çarpıyor. Aygaz web ekibi, tasarımın genelinde var olan yetersiz satürasyon sorununu giderdiği takdirde adeta başarılarını taçlandırmış olacaklardır.


Yeni Yorum Gönder


Köşe Yazarları