AK Parti 2019 Yerel Seçimleri Tasarım Şablonları

AK Parti'li Mahir Ünal katıldığı bir televizyon programında yerel seçim çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Ünal Seçimlerde kullanacakları seçim sloganını da açıkladı.

Ünal AK Parti seçim sloganının yanı sıra Seçim tanıtım kampanyasının da ne zaman başlayacağını açıkladı. Ünal konuşmasında 'Seçim tanıtım kampanyasımızı 15 Şubat'ta yapacağız" dedi. Ünal ayrıca, seçimler için kullanılacak sloganın belli olduğunu ancak daha sonra açıklanacağını söyledi. Ünal, Şubat'a kadar ara slogan kullanılacağını, bu sloganın da "Önce millet, önce memleket" olduğunu duyurdu.

 

SEÇİM TANITIM KAMPANYASI 15 ŞUBAT'TA
Yerel seçim çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Mahir Ünal, "15 Şubat'ta seçim tanıtım kampanyamızı yapacağız. Seçim tanıtımı sosyal medya ağırlıklı olacak." dedi.
 

ARA SLOGAN AÇIKLANDI
Ünal, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için kullanılacak sloganın belli olduğunu ancak daha sonra açıklanacağını söyledi. Ünal, Şubat'a kadar ara slogan kullanılacağını, bu sloganın da "Önce millet, önce memleket" olduğunu duyurdu.

AK Parti 2019 Yerel Seçimleri Logo Kullanımı, Kampanya Ara Sloganı, Facebook Kapak Tasarımı, Twitter Kapak Tasarımı, Belediye Başkan Adayı Tanıtım Toplantısı Sahne Fon Tasarımı vektörel şablonlarını aşağıda yer alan linklerden indirebilirsiniz.

Tevazu, Samimiyet, Gayret İle Önce Millet Önce Memleket Sloganı Vektörel  İNDİR 


Bu bir reklamdır

AK Parti Logo Vektörel  İNDİR 

 

AK Parti 2019 Belediye Başkan Adayı Facebook Kapak Fotoğrafı  İNDİR 

 

AK Parti 2019 Belediye Başkan Adayı Twitter Kapak Fotoğrafı  İNDİR 

 

AK Parti 2019 Belediye Başkan Adayı Tanıtımı Sahne Fon Tasarımı  İNDİR 

 


Yeni Yorum Gönder


Köşe Yazarları