2 Bin TL Ödüllü Fotoğraf Yarışması

Yarışma Teması: AFM İnşaat “Şantiye Günlüğü” Fotoğraf Yarışması

Yarışma Amacı: AFM iNŞAAT tarafından, Ulusal Fotoğraf Amatörleri Derneği desteği ile düzenlenen fotoğraf yarışmasında inşaat – şantiye konularına dair kesitleri ve yaşam karelerini aktaran fotoğrafların fotoğrafseverlerle buluşması ve bu alanda katılanlar arasındaki en iyi fotoğrafların seçilmesi amaçlanmıştır.

Yarışma Takvimi: Son katılım tarihi : 12 Haziran 2012 Jüri toplantısı : 17 Haziran 2012 Sonuç bildirimi : 19 Haziran 2012

Ödül Töreni : Sergi ve Ödül Töreni sonuç bildiriminden sonra yer ve tarih duyurulacaktır. Ödül ve sergileme alan katılımcılara telefon ile bildirilecektir.

Yarışma Jürisi: Ozan SAĞDIÇ Tekin ERTUĞ Sami TÜRKAY Hüseyin TAŞKIN Ferhat ÇOŞGUN Jüri en az üç kisi ile toplanır. Yarışma süresince TFSF Temsilcisi bulunacaktır.

Katılım Koşulları: Katılım ücretsizdir.

Fotoğraflar, sayısal ortamda CD/DVD’ye kayıtlı olarak gönderilecektir.

Tamamen bilgisayar yazılımları ile oluşturulmuş veya fotoğrafik içeriğe sahip olmayan ve deneysel görüntüler kabul edilmeyecektir.

Daha önce herhangi bir yarışmada ödül almış fotoğraflar ile bu fotoğrafın kadraj farklılığı ile aynı fotoğrafın bir bölümünden oluşturulan fotoğraflar yarışmaya katılamaz.

Yarışma, renkli veya siyah beyaz sayısal dalda düzenlenmiştir.

Her katılımcı, en çok 4 (dört) fotoğraf ile katılabilir.

Fotoğrafların dijital olarak kısa kenarı en az 2400 piksel olmak üzere, 300 dpi ve kenarlarda boşluk veya çerçeve bırakılmayacaktır. Birden fazla kareden oluşturulmuş panoramik baskılar yarışmaya katılabilir.

CD’ye kayıt edilen her fotoğrafın adlandırılmasında sırasıyla; 5 rakamdan oluşan rumuz (tüm fotoğrafların başında aynı rumuz kullanılacaktır) , sıra numarası mutlaka bulunmalıdır (Örnek: 12345 – 1 ). Katılım formuna fotoğraf ismi yazılabilir.

Katılım Şekli ve Adresi: Elden teslim edilmeli veya posta ile gönderilmelidir.

Adres: AFM İnşaat Mobilya Mimarlık San. Ltd. Şti / Serçeönü Mahallesi Pervane Caddesi Gönen İş Merkezi 6/22 38010 Kocasinan /KAYSERİ

Ödüller: Birincilik ödülü: 2000 TL + plaket İkincilik ödülü: 1500 TL + plaket Üçüncülük ödülü: 1000 TL + plaket Ufad Özel Ödülü: 1 adet 1000 TL + plaket Satın alma* 50 TL

Yarışmayı Düzenleyen Kuruluş: AFM İnşaat UFAD ( Ulusal Fotoğraf Amatörleri Derneği) TFSF ( Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu)

İletişim ve Ayrıntılı Bilgi: Web: http://www.afminsaat.com/ E-Mail: ufad.us@gmail.com / gokhanyuceltr@gmail.com Tel: 0 507 997 67 65 Adres: AFM İnşaat Mobilya Mimarlık San. Ltd. Şti / Serçeönü Mahallesi Pervane Caddesi Gönen İş Merkezi 6/22 38010 Kocasinan /KAYSERİ

Yeni Yorum Gönder


Köşe Yazarları