MacBook Ödüllü Fotoğraf Yarışması

Anadolu Cam "Hayata Cam Kat"acak fotoğrafları bekliyor...

Daha yaşanabilir bir dünya için çevre bilincinin artırılması gerektiğine inanan Anadolu Cam Sanayii A.Ş., "Hayata Cam Kat" başlıklı fotoğraf yarışması düzenliyor. 21 Mayıs-8 Haziran 2012 tarihleri arasında sosyal paylaşım ağı Facebook'ta gerçekleştirilecek yarışmada, birinci Macbook Air, ikinci Playstation-3, üçüncü iPod Touch kazanacak.

Gelecek kuşaklara sağlıklı ve yaşanabilir bir dünya bırakmak için çevre bilincinin artırılması gerektiğine inanan Anadolu Cam Sanayii AŞ, bu amaçla, "Hayata Cam Kat" başlıklı fotoğraf yarışması düzenliyor. Sosyal paylaşım ağı Facebook'ta gerçekleştirilecek yarışmada, birinci Macbook Air, ikinci Playstation-3, üçüncü Ipod touch kazanacak.

21 Mayıs-01 Haziran 2012 tarihleri arasını kapsayacak yarışmaya katılmak isteyen cam dostlarının birer Facebook hesabı olması yeterli olacak. Yarışmaya katılmak isteyen cam dostları, hayatın her alanında kullanılan cam şişe ve kavanozlardan oluşan ya da oluşturdukları kompozisyonu görüntüleyerek, bunları Anadolu Cam'ın Facebook'taki https://www.facebook.com/hayatacamkatcom sayfasına yükleyecek.

Yüzde 100 dönüştürülebilen doğa dostu cam ambalaj kullanımının yaygınlaştırılarak, daha temiz bir çevre yaratılmasına katkıda bulunmayı da amaçlayan yarışmada, ilk üçe giren fotoğraflar haziran ayı boyunca Facebook üzerinden yapılacak oylama aracılığıyla seçilecek.

Facebook üzerinden yapılan oylama sonucunda, fotoğraf en çok oy alan cam dostu Macbook Air kazanacak. Çektiği fotoğrafla ikinciliği kazanan cam dostu Playstation-3 ile ödüllendirilirken, üçüncü yarışmacı iPod Touch sahibi olacak. "Hayata Cam Kat Fotoğraf Yarışması'yla ilgili detaylı bilgi, Anadolu Cam'ın www.hayatacamkat.com web sitesinden edinilebilecek.

Yeni Yorum Gönder


Köşe Yazarları