Ağaoğlu'ndan 17.500 Dolar Ödüllü Logo Tasarım Yarışması

Ali Ağa'dan tam 17.500 Dolar (50 Bin TL'yi aşkın) ödüllü logo tasarım yarışması...Ağaoğlu, Bakırköy’deki şehir parkının hemen yanındaki Ağaoğlu Central Park projesi için uluslararası logo tasarımı yarışması düzenliyor. Başvuruları 15 Mart’a kadar sürecek yarışmanın büyük ödülü 10 bin dolar toplam ödül ise 17.500 dolar...


Bu bir reklamdır

Ağaoğlu Şirketler Grubu, satışa sunmaya hazırlandığı Ağaoğlu Central Park projesinin logosu için uluslararası katılımlı bir tasarım yarışması düzenliyor. Yarışma sonunda birinci 10 bin dolar, ikinci 5 bin dolar ve üçüncü 2 bin 500 dolar ödül alacak. Son başvuru tarihi 15 Mart olan yarışmaya katılanlar, yetenek ve hayallerini ortaya koyarak Ağaoğlu Central Park logosunu tasarlayacak.

 

Yarışma jürisini oluşturan uzman isimlerin listesi aşağıda yer alıyor:

Yrd. Doç. Ümit Südüak (Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu Derneği Yönetim Kurulu Başkanı)
Prof. Ayşegül İzer ( Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü),
Yrd. Doç. Gürbüz Doğan Ekşioğlu (Uluslararası Grafik Sanatçısı),
Günseli Özen Ocakoğlu (Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni),
Haluk Tuncay ( Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü).

 

“Ağaoğlu Central Park, benim için çok özel bir proje”

Bugüne kadar 30 binin üzerinde konutun altına imza attıklarını belirten Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, “ Benim için çok özel bir proje olan Ağaoğlu Central Park projesinin yakın zamanda satışına başlayacağız. Projenin logosu için uluslararası katılımın olacağı bir yarışma düzenliyoruz. Uzmanlardan oluşan seçici kurul tarafından belirlenecek Ağaoğlu Central Park projemizin logosu yaptığımız işe gösterdiğimiz özeni yansıtacak” dedi.

 

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi için Ağaoğlu Şirketler Grubu resmi web sitesi  www.agaoglu.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz.


Yeni Yorum Gönder


Köşe Yazarları