150 Bin TL Ödüllü 2. Ayakkabı Tasarım Yarışması

İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçı Birlikleri (İDMİB) tarafından düzenlenen İstanbul 2. Uluslararası Ayakkabı Tasarım Yarışması genç ve profesyonel tasarımcıları tek çatı altında topluyor. 2. si Düzenlenecek olan tasarım yarışmasında en büyük hedef yetenekli, genç ayakkabı tasarımcılarını sektöre kazandırmak ve Türkiye ayakkabı sektörü adına katma değeri yüksek kaliteli ve öznel tasarımlara ulaşmak.

 

İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB), Türk ayakkabı sektörünün yaratıcı gücünün yükselmesi, özgün tasarımlarını yaratma ve satma isteklerinin güçlendirilmesi, yetenekli gençlerimizin ve özgün tasarımların teşvik edilmesi ve yeni tasarımcıların sektöre hızla kazandırılması amacı ile İstanbul 2. Uluslararası Ayakkabı Tasarım Yarışması’nı düzenlemektedir.


Bu bir reklamdır

İDMİB Yaz mevsiminin enerjisinin ve coşkusunun ayakkabı tasarımlarındaki etkisini ortaya koymak bakış açısı ile tasarımcıları geleceğin trendlerini belirleyecek ürünleri tasarlamaya, ihracatı artırıcı kazanımlar oluşturmaya davet etmektedir.


YARIŞMA KATEGORİLERİ


Lisans Öğrencileri


-Kadın Ayakkabıları
-Erkek Ayakkabıları


Profesyonel ve Akademisyenler


-Kadın Ayakkabıları
-Erkek Ayakkabıları


İlk, Orta, Lise Öğrencileri


-Serbest kategori


Lisans Öğrencilerinin Birincisine:


-Yurtiçi dil eğitimi
-Yurtdışı Tasarım Eğitimi


Profesyonellerin Birincilerine


Kadın ve Erkek Vitrin Ödülü(Derimod ve Ayakkabı Dünyası)


1’inciye: 10.000 TL
2’inciye: 5.000 TL
3’üncüye: 3.000 TL

 

Yarışma hakkında detaylı bilgi ve başvuru için:

www.ayakkabitasarimyarismasi.com


Yeni Yorum Gönder


Köşe Yazarları