15 Bin TL Ödüllü Fotoğraf Yarışması

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım ve İnsan Konulu Fotoğraf Yarışması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından geleneksel hale getirilen 'Tarım ve İnsan' Konulu Ulusal Fotoğraf Yarışması'na başvurular başladı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın geleneksel hale getirdiği ve DenizBank’ın katkılarıyla gerçekleştirilen yarışmanın bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek. Yarışmaya 7’den 70’e herkes başvurabilecek. Büyük ilgi gören yarışmaya, Genel, Çiftçi-Üretici, Öğrenci, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve DenizBank personeli olmak üzere beş ayrı kategoride başvurular kabul edilecek.

Yarışma Takvimi Yarışmaya katılmak isteyenler, 13 Temmuz 2012 tarihine kadar başvuruda bulunabilecekler. 24-27 Temmuz tarihleri arasında ise sonuçlar kamuoyuna açıklanacak. Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni ekim ayı içinde gerçekleştirilecek.

Ödüller Yarışmada dereceye girenlere toplamda 15 bin lira ödül verilecek. Genel kategori birincisi 4 bin lira, ikincisi 3 bin lira, üçüncüsü ise 2 bin liralık ödülün sahibi olacak. Çiftçi-Üretici, Öğrenci, Bakanlık Personeli kategorilerinde ödüle layık görülen fotoğraf sahipleri 2’şer bin liralık ödülü almaya hak kazanacaklar.

Amatör ve profesyonel tüm fotoğraf severlerin katılabileceği yarışmanın başvuru formu aşağıdadır.

Büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayınız.


Yeni Yorum Gönder


Köşe Yazarları