Bir Kese Altın Ödüllü KUYAŞ Logo Yarışması Sonuçları

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırım AŞ (KUYAŞ) marka kimliğini tazelemek amacıyla mevcut logosunu yenileme kararı aldığını ve yeni logosunu belirlemek üzere de bir kese altın ödüllü logo tasarım yarışması düzenlediğini duyurmuştu.

 

 

Logo yarışmasıyla ilgili firmadan aşağıdaki açıklama yapılmıştı:

 

Kuyaş’ın pazarlama faaliyetleri yöneten Buvan Yatırım’ın sahibi Hakan Buvan, tasarım yarışmasının herkesin katılımına açık olduğunu ifade ederek, “Kuyaş, düzenlediğimiz logo tasarım yarışması ile daha dinamik ve yenilikçi bir yapıya kavuşacak. Birinci seçilen tasarım KUYAŞ’ın yeni logosu olacak ve tasarımcısına bir kese altın kazandıracak. 1988 yılından beri faaliyet gösteren KUYAŞ’ın kurumsal kimliğindeki bu yenilik ile birlikte sektöre daha kaliteli ve güvenilir projeler sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Her meslek ve yaş grubundan kişilere açık olan yarışmaya katılmak isteyenler, tasarımlarını 15 Nisan 2014 tarihine kadar logoyarismasi@kuyas.com.tr adresine gönderebilir ve KUYAŞ’ın internet sitesinden yarışma ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir.

 

15 Nisan 2014 tarihinde sonlanan yarışmanın üzerinden bir ay geçmesine rağmen henüz yarışma sonuçları açıklanmadı. Bir kese altın ödüllü logo tasarım yarışmasına katılan yarışmacılar yarışma sonuçlarını büyük bir merak içerisinde bekliyor.

 

Marka şu an aşağıdaki logoyu kullanıyor:

 


Yeni Yorum Gönder


Köşe Yazarları